Оголошується конкурс на посаду спеціаліста у справах освіти, молоді та спорту, культури.

Дата: 26.07.2021 11:59

Чернелицька селищна рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади

у відділ освіти, молоді та спорту, культури ;

• Спеціаліста у справах освіти, молоді та спорту, культури ;

Основні вимоги до претендента на посаду: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи в органах місцевого самоврядування та на державній службі – не менше 2-х років, або стаж роботи за педагогічним фахом в інших сферах – не менше 5 років. Володіння навиками роботи з комп’ютером на рівні оператора, вміння працювати в оперативному середовищі Windows.

Особи, які бажають взяти у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення подати до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з додатком;

дві фотокартки розміром 4х6;

копії документів про освіту;

відомості про освіту;

відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік; копію паспорта;

медичні довідки встановленого зразка № 122-2/о та № 140/о

довідка про знання  державної  мови.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків та перелік питань на іспит для перевірки знання законодавства з урахування специфіки функціональних повноважень надає секретар селищної ради.

Подати  документи, а також одержати необхідні бланки і перелік питань на іспит можна за адресою: селище Чернелиця, вулиця Незалежності, 19, тел.. 55-2-22.

Іван СКРИП’ЮК