24 серпня 2022 року

24  серпня  2022  року  з  нагоди 31-річниці Незалежності  України  відбулися  молебні   та  культурно-мистецькі  заходи у селищі Чернелиця , а токож у всіх  селах  громади.

В  рамках  святкування  Дня  Незалежності України на  стадіоні «Чайка»  в  селі Вільхівці  Чернелицькою  селищною  радою  було  проведено вечір-реквієм «Незалежність,  обпалена  війною».

Цього року ми відзначаємо державне свято під звуки сирен та вибухи снарядів. 31 річниця незалежності України — це нагадування усьому світу, як дорого коштує людська свобода!

Але ми сильна нація, що не здається , ми вже вільні, бо маємо незалежність розуму! Ми обов‘язково здобудемо перемогу, а поки підтримаймо армію та добробут країни . З Днем Незалежності України