Традиційний турнір по міні футболу

16 січня 2022 року об 11:00 на спортивному стадіоні біля школи у селі Кунисівці  відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед команд ветеранів та молоді. Цього дня в турнірі взяли участь шість команд жителів Чернелицької громади, а саме сіл: Кунисівці (2 команди), Копачинці, Чернелиця, Колінки, Далешове.

Зібралося багато спортсменів футболістів, і не тільки. Молодих людей та ветеранів привело сюди бажання позмагатися в цьому улюбленому всіма українцями, виді спорту-футбольному турнірі. Цей захід відбувся в честь вшанування пам'яті ветеранів футболу. Турнір був організований за сприянням Чернелицької селищної ради в особі селищного голови Скрип’юка І.М., старости села Кунисівець Липки П.І. та місцевого мецената Дудія В.М.

Голова громади Скрип'юк Іван Миколайович привітав всіх учасників турніру та гостей з цією пам’ятною подією. Він підкреслив, що спорт завжди  об’єднує сильніших.

Під час кожного матчу на футбольному полі точилася завзята боротьба: ніхто не хотів поступатися. Але з яким би рахунком не закінчувались ігри, ми всі перемогли, тому що після фінального свистка наші спортсмени обіймалися та тиснули один одному руки, а це - найбільша перемога.

Турнір закінчився. Учасники та глядачі отримали справжню насолоду від гри своїх друзів, знайомих, родичів, жителів Чернелицької громади...

Переможцями турніру серед команд ветеранів та молоді стали:

1 місце   з врученням головного кубка турніру виборола молодіжна команда  села Кунисівці.

2 місце   з врученням грамоти від Чернелицької селищної ради отримали гравці команди  села Колінки.

3 місце   з врученням грамоти від Чернелицької селищної ради отримали гравці команди Копачинці.

Переможці в номінаціях:

Кращий гравець турніру: Йоник Анатолій

Найстарші  гравеці, ветерани турніру:  Григоришак  Михайло та Ластович Орест.

Кращий гол: Маніла Михайло

Після нагородження учасників, кубком та грамотами, Іван Скрип’юк,  селищний  голова виступив і подякував усім учасникам та присутнім, зазначивши, що рівень гравців – досить високий, і висловив надію, що спортивні заходи об'єднують молодь, тож у громаді планують розвивати й інші види спорту.

Вітаємо наших  учасників з перемогою та  всіх  учасників  із  наполегливістю і подальших успіхів та  вагомих  здобутків.