07 Червня, 2021 р., 08:31
     Нарешті! Відбулася примітна подія в житті Чернелицької громади!А саме - спортивна подія! Сьогодні відбувся товариський матч між ветеранами Чернелицького футболу і молоддю, значна кількість яких зараз залишає середню школу і відправляється в доросле життя. Наші їм привітання, найкращі побажання і подяка, що після свого випускного свята змогли достойно представляти футбольну молодь Чернелиці. Після довгого спортивного затишшя, голова громади відкрив, сподіваємося, нову сторінку в спортивному житті громади.
28 Січня, 2021 р., 14:26
27 січня 2021 року об 11:00 на спортивному стадіоні біля школи у селі Кунисівці  відбувся турнір з міні-футболу серед команд ветеранів та молоді. Цього дня в турнірі взяли участь п’ять команд жителів Чернелицької громади, а саме сіл: Кунисівці, Копачинці, Чернелиця, Колінки, Далешове.