Робочі наради Чернелицької селищної ради

30 Липня, 2021 р., 14:40
     29 липня 2021 року в приміщенні актового залу Чернелицької ЗОШ I-III ступенів проведено нараду з керівниками закладів культури, освіти, завідуючими бібліотек та старостами Чернелицької селищної ради. У вступному слові селищний голова Скрип’юк Іван Миколайович зазначив, що клубні заклади є головними осередками, навколо яких існує культурне життя в сільській місцевості, та які реалізовують державну політику у сфері культури. Тому саме на завідувачах філій Центрального будинку культури лежить відповідальність за збереження національних традицій, розвиток творчих надбань жителів громади, виховання патріотизму, організація змістовного дозвілля та заходів з відзначення державних свят, пам’ятних дат на належному рівні.