Робоча нарада з старостами старостинських округів.....

Дата: 30.01.2024 12:24

Фото без описуФото без опису

29 січня в Чернелицькій селищній раді відбулася робоча нарада зі старостами старостинських округів.

В нараді взяли участь: селищний голова Іван Скрип'юк, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Роман Ластович, інспектор з військового обліку та реєстрації місця проживання селищної ради Олеся Артиш, начальник відділу земельних ресурсів селищної ради Володимир Кошка та старости старостинських округів.

У ході наради обговорили важливі питання щодо життєдіяльності громад сіл. Зокрема серед важливого – проведення заходів з мобілізації людських і транспортних ресурсів, проведення інвентаризації земельних ділянок та проведення звірки щодо реєстрації місця проживання громадян під час перезакладки книг погосподарського обліку в старостинських округах, проведення громадських слухань щодо перейменування вулиць та демонтажу пам'ятників, що містять символіку комуністичного тоталітарного режиму та російської імперської політики та інші.

Кожен староста доповів присутнім про важливі питання свого старостинського округу та отримав певні доручення і вказівки щодо швидкого вирішення проблемних питань. Разом до Перемоги! 🇺🇦