Вручення нагрудного знака та посвідчення «Матір-героїня» багатодітній матері села Корнів

Фото без описуФото без опису

Президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» українським матерям. Почесне звання присвоюється главою держави жінкам, котрі народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, присвоїли почесне звання «Мати-героїня»: Лонич Ганні Петрівні 1977 року народження, с. Корнів Коломийського району, яка народила шестеро дітей, які є гідними громадянами нашої Батьківщини. У цій родині навчаються діти чесності, порядності, відповідальності та працьовитості. .

Нагороду матері-героїні  вручив селищний голова Чернелицької селищної ради Іван Скрип’юк.

“Один з ключових обов’язків кожної дорослої людини – залишити після себе слід на землі. Наші діти – це і є продовження нас. Низький вам уклін та подяка, що підтримуєте українську націю та виховуєте дітей. Це непростий і дуже почесний обов’язок, який вам вдається сумлінно виконувати. Бажаю, перемоги Україні, миру, хороших яскравих днів, міцного здоров'я,  довголіття, благополуччя дітям, родинного тепла і поваги.” – зазначив у вітальному слові селищний голова.