Різдвяна коляда

Різдвяна коляда в Чернелицькій селищній раді

У зимову святкову пору, коли трапляються дива, оживає казка і збуваються мрії, з Різдвяною колядою та найкращими привітаннями до Чернелицької селищної ради завітали молодь та представники культури Чернелицької громади.Вони подарували дивовижне відчуття святкової радості та спокою.

Дівчата та хлопці в святкових образах, з музичними інструментами та радісним блиском в очах, виконували колядки,щедрівки. Вони побажали селищному голові та очолюваному ним колективу міцного здоров’я у Новому році, миру,  добра,  щастя, успіхів, чудового настрою та усіляких гараздів.

Селищний голова І.М. Скип’юк щиро подякував колядникам за вітання«Дуже приємно, що ми сьогодні отримали в подарунок такий гарний спів, який приніс радість і задоволення»,

віддячив колядникам гостинцями та побажав всім міцного здоров’я,  миру, злагоди та благополуччя.

Ми щиро вдячні нашим гостям за гарні привітання та дуже хочемо, щоб віра у диво не зникала ніколи. В ці святкові дні бажаємо всім миру і добра, любові та щастя, тепла і затишку в домі, а навколо хай відбуваються тільки гарні події!

28 Липня, 2022 р., 15:42

04 Січня, 2022 р., 15:42
     1січня в бібліотеках Чернелицької громади було проведено заходи до 113 річниці від дня народження Степана Бандери українського політичного діяча, одного з лідерів українського національно – визвольного руху 30-50-х років ХХ ст. А саме: книжкові виставки, історичні години.
22 Вересня, 2021 р., 12:04
21.09.2021 на парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Чернелиця відбулося свято храмового празника. Свято розпочалося Вечірнєю з литією і Утренєю. Потім Святою Літургією де проповідь голосив гість з с. Кунисевець о. Гнат Меуш. Проповідь основна теза:будьмо добрими батьками як у Марії Богородиці- все жертвуймо для Бога і навчімось жертвувати і своїх дітей. Не тільки завдання кожного із нас народити, але і гідно виховати батькам на радість, а Богові на славу. Різдво Пресвятої Богородиці - початок нашого спасіння.
25 Серпня, 2021 р., 11:33
Фото святкування 30-чя Дня Незалежності України в селі Кунисівці
17 Травня, 2021 р., 09:59
У п’ятницю 21 травня на території Кунисівського старостинського округу відбудеться урочистий захід пам’яті загиблого воїна, капітана ЗСУ Володимира Дзундзи.