День Української Державності

Дата: 28.07.2022 15:42

Фото без опису             Фото без опису

Сьогодні,28  липня,  Чернелицька громада разом із всією Україною вперше відзначає День Української Державності. Відзначаємо свято вперше, хоч історія української державності сягає тисячі років. В кожному населеному пункті громади в церквах відправились молебні за Україну, за мир і Перемогу над російською ордою. Також відбулися різноманітні заходи в закладах культури, освіти:  виставки,  конференція, круглі  столи, виступи… Але найвеличніше із всіх заходів – це урочисте підняття Державного Прапора,  яке  відбулося  у всіх населених пунктах громади.

Символічно, що Хрещення Русі довершило побудову давньої української державності – України – Руси. Вже тоді Україна була частиною великої європейської цивілізації. Знаково, що вперше цей день вимушено відзначається зі зброєю в руках. У героїчному спротиві нахабній російській агресії, ціною втрат і руйнувань воїни Збройних  Сил  України доблесно захищають рідну землю, право на свободу, власну культуру й тисячолітні духовні цінності.                   . Україна була, є і буде! Попри те, що дикунські орди зі сходу намагалися втягнути нас у варварство. Україна вистояла тоді, вистоїть і зараз.

Ми горді тим, що наша Батьківщина – Україна!

Разом до Перемоги.

Слава Україні!