Турнір з волейболу, приурочений до Дня Героїв Небесної Сотні та на підтримку Збройних сил України.

12 лютого 2023 року Чернелицькою селищною радою було організовано турнір з волейболу, приурочений до Дня Героїв Небесної Сотні та на підтримку Збройних сил України.

Турнір розпочався із виконання Гімну України та вшанування пам’яті Героїв , які загинули за Україну.

Селищний голова Іван Скрип’юк звернувся із вітальним словом до учасників змагань, до всіх присутніх та нагородив Подяками від виконкому Чернелицької селищної ради за значний внесок у розвиток спорту та виховання підростаючого покоління ветеранів спорту А.С.Білецького, В.Д. Поповича та Б.Г. Федорняка.

В турнірі взяли участь 6 команд: із Вільхівського, Кунисівського, Копачинського, Корнівського старостинських округів та команда селища Чернелиця. Приємною несподіванкою турніру стала участь команди дівчат із Корнівського старостинського округу.

Гра була видовищною, захоплюючою, до кінця турніру зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні матчі.

У підсумку змагань перше місце виборола команда Кунисівського старостинського округу, друге місце команда Копачинського старостинського округу та третє місце команда селища Чернелиця.

Переможці та призери нагороджені Кубком, медалями та грамотами Чернелицької селищної ради. Турнір приніс усім позитивні враження та неповторні емоції. Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог та сильного командного духу!

Під час турніру на підтримку Збройних сил України було зібрано 4025 гривень, які безпосередньо будуть передані для підтримки наших військових.

Віримо в Збройні сили України! Віримо в Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!