Благоустрій

22 Вересня, 2022 р., 11:59
  Так, на минулому тижні, КП «Теплосервіс» в центрі села Далешове біля клубу, було встановлено нову огорожу довжиною 75 метрів. В самому приміщенні клубу проведено поточний (косметичний) ремонт фоє.
29 Березня, 2022 р., 10:40
      Хоч нашу країну спіткала біда, постукала у наші оселі війна, але ми повинні зробити усе можливе, щоб наша Україна була чистою і охайною. Вже стало традицією на початку весни проводити місячник благоустрою.
03 Лютого, 2022 р., 10:16
   Вуличне освітлення – важлива складова благоустрою Чернелицької громади, складова зручності  для її мешканців у вечірній та нічний час.  Згідно пропозицій старост с. Вільхівці та с.Корнева проводився ремонт вуличного освітлення. Під час проведення робіт було замінено 5 енергозберігаючих ламп та встановлено 12 нових світильників.
01 Січня, 2022 р., 09:42
      Нещодавно у Дубківському клубі замінили підлогу на сцені. Старе покриття замінили й у місцевій бібліотеці. Всі ремонтні роботи виконала комунальна служба Чернелицької селищної ради. Матеріал на підлогу залишився ще з часів Далешівської сільської ради.
12 Жовтня, 2021 р., 14:59
В селищі Чернелиця проходить процес капітального відновлення моста через струмок, який «відрізав» мешканців окремих вулиць від селища.
07 Жовтня, 2021 р., 12:57
Розпочалась робота з перекриття другої частини покрівлі даху адміністративного будинку та амбулаторії загальної практики сімейної медицини
15 Вересня, 2021 р., 08:36
    З кінця минулого тижня в сільських населених пунктах розпочалися роботи з ямкового ремонту доріг та вулиць. Роботи здійснюються за кошти місцевого бюджету Чернелицької селищної ради. Пропозиції про ямковий ремонт найбільш проблемних ділянок доріг та вулиць надходили від старост та місцевих жителів. Вже частково відремонтовано центральні вулиці в Кунисівському та Дубківському старостинських округах.
14 Липня, 2021 р., 16:39
Дорожники провели ямковий ремонт доріг в Чернелиці