Благоустрій

22 Вересня, 2022 р., 11:59
  Так, на минулому тижні, КП «Теплосервіс» в центрі села Далешове біля клубу, було встановлено нову огорожу довжиною 75 метрів. В самому приміщенні клубу проведено поточний (косметичний) ремонт фоє.
29 Березня, 2022 р., 10:40
      Хоч нашу країну спіткала біда, постукала у наші оселі війна, але ми повинні зробити усе можливе, щоб наша Україна була чистою і охайною. Вже стало традицією на початку весни проводити місячник благоустрою.
03 Лютого, 2022 р., 10:16
   Вуличне освітлення – важлива складова благоустрою Чернелицької громади, складова зручності  для її мешканців у вечірній та нічний час.  Згідно пропозицій старост с. Вільхівці та с.Корнева проводився ремонт вуличного освітлення. Під час проведення робіт було замінено 5 енергозберігаючих ламп та встановлено 12 нових світильників.
01 Січня, 2022 р., 09:42
      Нещодавно у Дубківському клубі замінили підлогу на сцені. Старе покриття замінили й у місцевій бібліотеці. Всі ремонтні роботи виконала комунальна служба Чернелицької селищної ради. Матеріал на підлогу залишився ще з часів Далешівської сільської ради.