Утриманням в належному стані автомобільних доріг у громаді, які не мають твердого покриття.

Дата: 02.08.2023 08:24

Продовжуємо  інформувати  про  стан  справ  з   утримання    доріг місцевого  значення  в  громаді .

У Чернелицькій  територіальній  громаді продовжуються роботи з поточного ремонту дорожнього покриття на вулицях Василя Стефаника, Богдана Хмельницького в   Далешовецькому  старостинському  окрузі  та   на вулиці Грушевського  Дубківського  старостинського  округу.

Облаштування дорожнього покриття проводиться з використанням щебеню різної фракції. Роботи з ліквідації вибоїн  струменевим  методом  найбільш  проблемних  найкритичніших  ділянок  доріг проводить  підприємство «Укршляхсервіс»        ( керівник Проців М.В.)за  фінансування Чернелицької  селищної  ради.

Дякуємо  Збройним  силам  України  за  можливість  жити  та  працювати!  Слава  Україні! Героям  Слава!

Лише разом, підтримуючи та допомагаючи один одному, ми вистоїмо і переможемо!