Чернелицька селищна рада продовжує проводити благоустрій населених пунктів, які знаходяться на території громади

Дата: 22.09.2022 11:59

Так, на минулому тижні, КП «Теплосервіс» в центрі села Далешове біля клубу, було встановлено нову огорожу довжиною 75 метрів. В самому приміщенні клубу проведено поточний (косметичний) ремонт фоє.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Також продовжується встановлення огорожі біля ЗДО «Віночок» в смт. Чернелиця. Крім цього на території садка встановлено нові дитячі лавочки.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису  Поряд з тим в селищі Чернелиця продовжуються роботи з відновлення моста по вулиці Дністровській, який з’єднює проїжджу частину вул. Івасюка та Залісся.

Фото без описуФото без описуФото без опису   Всі роботи здійснюються за рахунок селищної ради.

В селі Копачинці по вулиці Івасюка проведено ямковий ремонт дороги. Роботи проведені за співфінансування жителів села, селищної ради та КП «Теплосервіс».

Фото без описуФото без описуФото без опису

Відповідно до розпорядження ОДА в процесі підготовки до паливного сезону в загальноосвітніх закладах с. Кунисівці та с.Копачинці проведено добудову до котелень, де встановлені твердопаливні котли, які до початку опалювального сезону будуть підєднані до теплової мережі цих закладів, що дасть можливість перейти на альтернативні види палива і зекономити бюджетні кошти.