Благоустрій

12 Жовтня, 2021 р., 14:59
В селищі Чернелиця проходить процес капітального відновлення моста через струмок, який «відрізав» мешканців окремих вулиць від селища.
07 Жовтня, 2021 р., 12:57
Розпочалась робота з перекриття другої частини покрівлі даху адміністративного будинку та амбулаторії загальної практики сімейної медицини
15 Вересня, 2021 р., 08:36
    З кінця минулого тижня в сільських населених пунктах розпочалися роботи з ямкового ремонту доріг та вулиць. Роботи здійснюються за кошти місцевого бюджету Чернелицької селищної ради. Пропозиції про ямковий ремонт найбільш проблемних ділянок доріг та вулиць надходили від старост та місцевих жителів. Вже частково відремонтовано центральні вулиці в Кунисівському та Дубківському старостинських округах.
14 Липня, 2021 р., 16:39
Дорожники провели ямковий ремонт доріг в Чернелиці
10 Лютого, 2021 р., 11:18
  Дбати про чистоту нашого селища стало доброю традицією, адже благоустрій - це візитна картка любого населеного пункту.