Прибирання селищних парків в селищі Чернелиця

Дата: 29.03.2022 10:40

Хоч нашу країну спіткала біда, постукала у наші оселі війна, але ми повинні зробити усе можливе, щоб наша Україна була чистою і охайною. Вже стало традицією на початку весни проводити місячник благоустрою.

На протязі двох тижнів за ініціативи Чернелицької селищної ради  було організоване велике прибирання парків, де задіяні працівники КП «Теплосервіс», відділів селищної ради, підприємств, установ, організацій. Всі працювали не покладаючи  рук: вирубували порослі, що самостійно висаджується в парках кожного року, загрібали листя та прибирали "заховане" у траві сміття. Дякуємо всім, хто працював на користь благоустрою та чистоти паркової місцевості, бо впорядковування та приведення до належного естетичного стану території – це свідомий обов’язок кожної людини і ознака нашої культури.