Щирі дитячі посмішки та веселий сміх і гамір дітвори лунатиме тепер на ігровому дитячому майданчику в селі Репужинці Дубківського округу Чернелицької територіальної громади.

Дата: 10.06.2024 10:44

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описувідео

Ініціатор відновлення майданчика є Чернелицької селищна рада. Спільно з працівниками культури було обговорено та складено план виконання робіт по облаштуванню майданчика. Меценатом у цьому проєкті виступив Приймак Василь Іванович, керівник ПП "Вільхівці", який долучився до кошторису щодо реалізації проведених робіт. До речі, це уже не перша благодійна допомога агрофірми "Вільхівці" нашій громаді, сподіваємось і на подальшу співпрацю. Майданчик облаштували працівники комунального підприємства «Теплосервіс» Чернелицької селищної ради.

Впевнені: тепер літо для дітей села Репужинці пройде набагато веселіше!

Впевнені: тепер літо для дітей села Репужинці пройде набагато веселіше!