Продовжуємо інформувати про стан справ в громаді.

Дата: 14.08.2023 08:57

- На момент утворення   Чернелицької громади жодної одиниці техніки з майна колишнього Городенківського району не було передано до Чернелицької громади,  тому виконувати  роботи  в 10  населених  пунктах  було  проблематично.

З метою підсилення матеріально-технічної бази, забезпечення потреб населення ,  забезпечення  благоустрою  території  громади  та  принесення  соціально-економічної  вигоди  жителям за кошти місцевого бюджету Чернелицької селищної ради для   КП «Теплосервіс» було придбано трактор LOVOL  з відвалом  та  навантажувачем .

-  За співпраці  Чернелицької селищної  ради з  підприємцем Пилипівим  Анатолієм  Васильовичем  для  КП «Теплосервіс»  було  передано  на  безкоштовній  основі  трактор МТЗ-80  після  капітального  ремонту.

З  допомогою техніки  селищній раді вдасться вирішувати  одну з болючих проблем в громаді – обслуговування доріг та вулиць комунальної власності, благоустрій територій, завезення дров до шкільних котелень  ,  вивіз  сміття  та  інші  роботи.

Працюємо задля перемоги!!!

Віримо в ЗСУ!!!