Ще на минулому тижні за адресою: смт. Чернелиця, вул. Незалежності, 10а був встановлений банкомат Ощадбанку.

Дата: 20.09.2021 10:24

Ця подія для жителів смт Чернелиця та всього населення громади вцілому була довгоочікуваною і важливою. Від сьогодні життя місцевих жителів стане значно простішим та зручнішим, адже   мешканці громади та навколишніх населених пунктів відчували серйозні незручності: зарплати та пенсії людям приходили на картку, а для того, щоб зняти готівку, доводилося їхати до більш віддалених місць для отримання готівкових коштів.

Зараз отримані кошти на банківську картку можна буде отримати безпосередньо через банкомат за адресою: смт. Чернелиця вул. Незалежності 10а. Також відзначимо, що велику роботу для того, щоб банківське обладнання було встановлено на території Чернелицької  громади проведено виконавчим комітетом та селищним головою Іваном Скрип’юком, який ініціював перемовини щодо доцільності та рентабельності такого проекту з керівництвом АТ «Ощадбанк».