Робоча нарада голови селищної ради та працівників Чернелицької селищної ради з представниками Коломийського РУ ГУ ДСНС

Дата: 15.02.2024 15:33

Фото без описуФото без опису

15 лютого 2024 року в приміщені Чернелицької селищної ради відбулася робоча нарада селищного голови Івана Скрип’юка та працівників Чернелицької територіальної громади з представниками Коломийського РУ ГУ ДСНС Романом Кнігініцьким, заступником начальника ВЗНС Коломийського РУ ГУ ДСНС, підполковником служби цивільного захисту в Івано-Франківській області та Іваном Лазорком, провідним фахівцем відділу цивільного захисту Коломийського РУ ГУ ДСНС, майором служби цивільного захисту в Івано-Франківській області.

В ході наради розглядались питання:

1. Про стан облаштування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту Чернелицької селищної ради та дотримання безпечних умов перебування учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.

2. Про відкриття та доукомплектування в Чернелицькому ліцеї Чернелицької селищної ради «Класу безпеки».

Мета цього проєкту – вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учасників освітнього процесу навичок надання домедичної допомоги та безпеки життєдіяльності в цілому.