У Чернелицькій селищній раді відбулася робоча нарада із старостами старостинських округів.

Дата: 19.03.2024 14:15

Фото без описуФото без опису

У нараді взяли участь: селищний голова Іван Скрип'юк, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Роман Ластович, інспектор з охорони праці, цивільного захисту та техногенної безпеки Петро Штограм, начальник земельних ресурсів Володимир Кошка та старости старостинських округів.

У ході наради обговорили важливі питання щодо життєдіяльності громад сіл. Зокрема серед важливого: проведення заходів з мобілізації людських і транспортних ресурсів; проведення благоустрою території населених пунктів; посилення протипожежних заходів щодо заборони спалення сухої трави та інші.

Кожен староста доніс присутнім про важливі питання свого старостинського округу. Далі обговорили певні доручення і вказівки щодо швидкого вирішення проблемних питань.