Турнір ветеранів по міні футболу

Дата: 28.01.2021 14:26

27 січня 2021 року об 11:00 на спортивному стадіоні біля школи у селі Кунисівці  відбувся турнір з міні-футболу серед команд ветеранів та молоді. Цього дня в турнірі взяли участь п’ять команд жителів Чернелицької громади, а саме сіл: Кунисівці, Копачинці, Чернелиця, Колінки, Далешове.

Зібралося багато спортсменів футболістів, і не тільки. Молодих людей та ветеранів привело сюди бажання позмагатися в цьому улюбленому всіма українцями, виді спорту-футбольному турнірі. Цей захід відбувся в пам'ять земляків та футболістів села Кунисівці. Його започатковано в цьому році і буде проводитися щороку. Організаторами турніру та спонсорами були староста села Кунисівець Липка Петро Іванович та місцевий приватний підприємець Дудій Василь Михайлович.

Голова громади Скрип'юк Іван Миколайович привітав всіх учасників турніру та гостей з цією пам’ятною подією-започаткування турніру на честь земляків -ветеранів, яких знають значна частина спортсменів нашої громади. Він підкреслив, що спорт завжди  об’єднує сильних.

Учасники турніру та гості  молитвою і хвилиною мовчання вшанували пам'ять своїх земляків.

Далі між капітанами команд відбулося жеребкування, з яким вони змагалися у першому колі.

Під час кожного матчу на футбольному полі точилася завзята боротьба: ніхто не хотів поступатися. Але з яким би рахунком не закінчувались ігри, ми всі перемогли, тому що після фінального свистка наші ветерани обіймалися та тиснули один одному руки, а це- найбільша перемога.

Перший турнір закінчився. Учасники та глядачі отримали справжню насолоду від гри своїх друзів, знайомих, родичів, жителів Чернелицької громади...

Переможцями турніру серед команд ветеранів та молоді стали:

1 місце   з врученням головного кубка турніру виборола молодіжна команда "Колос" села Кунисівці.

2 місце   з врученням грамоти від Чернелицької селищної ради отримали гравці команди "Дністер" села Копачинці.

3 місце   з врученням грамоти від Чернелицької селищної ради отримали гравці команди Колінки.