Про звернення Чернелицької селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області щодо недопущення підняття тарифу за транспортування газу

Дата: 16.01.2021 10:25

ЧЕРНЕЛИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Коломийського району Івано-Франківської області

восьме демократичне скликання

(третя сесія)

РІШЕННЯ

Від 24 грудня 2020 року                    с-ще Чернелиця              №53-3/2020

Про звернення Чернелицької

селищної радиКоломийського

району Івано-Франківської області

щодо недопущення підняття

тарифу за транспортування газу

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити та направити звернення Чернелицької селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, щодо недопущення підняття тарифу за транспортування газу Акціонерним товариством «Оператор газорозподільної системи Івано-Франківськгаз».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Романа Ластовича.

Селищний голова                                                                                                              Іван СКРИП'ЮК

Президенту України В.Зеленському,

Кабінет Міністрів України,

Верховна Рада України,

Національна комісія з регулювання

енергетики та комунальних послуг,

Івано-Франківська обласна

державна адміністрація

Звернення

Акціонерним товариством "Оператор газорозподільної системи Івано-Франківськгаз" 23.10.2020 року було визначено необхідність з 01 січня 2021 року переглянути тариф з розподілу газу в сторону збільшення у 4 рази.

Побутові споживачі відчують таке підняття значним збільшенням у платіжках за газ з нового року.

Таке рішення слід вважати наслідком неефективного керівництва АТ "Івано-Франківськгаз", а також  економічно необґрунтованим. Вважаємо, що за неефективний менеджмент в кінцевому результаті  не повинен  розплачуватись споживач – жителі нашої громади, інтереси яких ми представляємо та інших громад нашої області.

З огляду на вище наведене, хвилю незадоволення мешканців громади та соціальну напругу, яка склалася в громаді з новими викликами, та труднощами в державі, в тому числі зумовленими пандемією КОВІД-19, ростом безробіття та запровадженням Кабінету Міністрів України  з 8 січня 2021 року, так званого локдауну, вимагаємо недопущення прийняття постанови НКРЕКП щодо підняття розміру вказаного тарифу та залишення його на рівні 2020 року.

Прийнято на третій сесії восьмого

демократичного скликання 24.12.2020 року