ПОРЯДОК ДЕННИЙ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

друге пленарне засідання

від 30 грудня 2020 року                              селище Чернелиця

1.Про створення тендерного комітету та затвердження Положення про тендерний комітет Чернелицької селищної ради Коломийського району     Івано-Франківської області.

2.Про дострокове припинення повноважень депутата селищної ради

3.Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності  та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян на території Чернелицької селищної громади на 2021-2025 роки.

4.Про затвердження програми підтримки діяльності Городенківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області з метою покращення профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на період 2021-2023 роки.

5.Про вхід до складу засновників Чернелицької селищної ради окремого підрозділу Чернелицької місцевої пожежної охорони ( без статусу юридичної особи).

6.Про вхід Чернелицької селищної ради до складу засновників закладів загальної середньої освіти

7.Про затвердження мережі закладів освіти Чернелицької селищної ради на 2021-2021 навчальний рік.

8.Про зміну перейменування Чернелицької селищної ради

9.Розгляд заяв.