ПОРЯДОК ДЕННИЙ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ
(перше пленарне засідання)

Від 24 грудня 2020 року                                        селище Чернелиця

1.Про затвердження старости села Копачинці.

2.Про  проект бюджету Чернелицької селищної ради  на 2021 рік.

3.Про зміну складу засновників Колінківського дошкільного навчального  закладу дитячий садок «Незабудка»

4.  Про зміну складу засновників Чернелицького дошкільного навчального закладу дитячий садок(ясла –садок) «Віночок»

5.Про зміну  складу засновників Дубківського дошкільного навчального  закладу дитячий садок (ясла –садок) «Росинка».

6. Про цільову програму фінансування мобілізаційний заходів та заходів з     підготовки до  територіальної оборони на 2021 рік.

7.Про звернення Чернелицької селищної ради щодо недопущення підняття тарифу за транспортування газу

8.Про затвердження Плану-графіку підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

9.Про затвердження плану роботи Чернелицької селищної ради на  перше  півріччя 2021року.

10.Про  затвердження  плану соціально –економічного розвитку Чернелицької  селищної ради на 2021 рік.

11.Про прийом  об’єктів енергетики Далешівської, Копачинецької

Кунисівської,Вільхіцівської, Корнівськоїcільських рад на баланс Чернелицької селищної ради.

12.Про вчинення нотаріальних дій в Чернелицькій селищній раді

13.Про прийняття  рішення  про співфінансування капітального ремонту  по вул. Миру (стадіон) та вул.Незалежності в с.Вільхівці Коломийського району Івано-Франківської області.(обговорення)

14. Про  передачу повноважень виконавчому комітету селищної ради

15.Розгляд заяви.