Питання реорганізації районних державних адміністрацій

Дата: 25.01.2021 10:55

21січня робоча група обласної державної адміністрації під керівництвом директора департаменту соціальної політики В. Корженьовського і начальника управління культури, національностей та релігій В. Федорака працювала на Городенківщині з питань реорганізації районних державних адміністрацій, передачі повноважень об’єднаним  громадам, формування структури і чисельності нових підрозділів, фінансового забезпечення, тощо.В нараді взяли участь: директор обласного центру соціальних служб Р. Микитюк, керівники Коломийської райдержадміністрації під керівництвом першого заступника Н. Печенюка, керівники Снятинської райдержадміністрації під керівництвом голови Б. Свіщовського, голова Городенківської райдержадміністрації В. Лавасов, голова Городенківської міської ради Богдан Кобилянський, голова Чернелицької селищної ради Іван Скрип’юк і керівників структурних підрозділів соціальної сфери і культури.

Розглянуто проблемні питання у процесі реорганізації, пошук шляхів виплати заробітної плати працівникам територіального центру надання соціальних послуг, працівникам культури за січень за 2021 року.

Робочою групою дано доручення керівництву райдержадміністрації, територіального центру, відділу культури, молоді та спорту  щодо надання конкретних даних по ймовірному працевлаштуванню працівників соціальної сфери та культури, реальних показників  незабезпеченості заробітною платою.