Звернення голови Чернелицької громади Івана Скрип’юка у зв’язку з погіршенням погодних умов

 Шановні жителі нашої громади!   

 

 

За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру, у період 11-12 лютого 2021 року на Україну насувається черговий циклон, який принесе погіршення погодних умов, у тому числі наша область. Наразі ми вже  спостерігаємо збільшення снігових опадів. Погода ускладниться, адже нас чекають чергові снігові замети, хутровини та зниження температури повітря. На 13 лютого  прогнозується різке зниження температури: вночі до -11-..16° морозу, вдень -8..-13º морозу.

     З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, переконливо прошу Вас у найближчі дві доби відповідально поставитися до застережень та перечекати негоду вдома та без потреби не покидати домівок, обмежити використання особистого автомобільного транспорту на дорогах, адже це полегшить роботу спецтехніки для очищення  доріг нашої громади від снігу.

    Запевняю Вас, що керівництвом Чернелицької селищної ради вжиті усі найнеобхідніші заходи для очищення доріг від снігу та снігових заметів. Прошу з розумінням та виваженістю поставитись до  ситуації, що склалася.

Бережіть себе!  

                                                 

Селищний голова                                                          Іван СКРИП’ЮК