ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ ЧЕРНЕЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Дата: 19.02.2021 10:19

Від 18 лютого 2021 року                  селище Чернелиця

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.11.2020 року №11 «Про структуруі штатну чисельність апарату Чернелицької селищної ради та її виконавчих  органів».

2. ЗатвердеженняПоложення  провідділмісцевоїпожежноїохорони

3. Про затвердження кошторису утримання місцевої пожежної охорони.

4. Про програмусоціальногозахистунаселенняЧернелицькоїгромади на2021-2025 роки.

5. Про Програмупідтримкисімейзагиблих(постраждалих) під час масовихакційгромадського протесту в період з21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовцівЗбройних сил України,добровольчихпідрозділів і працівниківправоохороннихорганів,волонтерів,які брали участь в Антитерористичнійопераціївсхідних областях України.

6. Проспівфінансуваннямузичноїшколи.

7. Про вступ у члени МІСЦЕВОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ«АГЕННЦІЯ РОЗВИТКУ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ПРИКАРПАТТЯ»

8. Звернення до ТОВ «Городенківський Сирзавод» про підтвердження прав власності на будівлю в селищіЧернелиця по вулиці 1-го Листопада (молокоприймальний пункт).

9. Про введення в штатний розпис навчально-виховних комплексів і закладів дошкільної освіти   ставок кухаря.

10. Про встановлення розміру  плати за харчування дітей в закладах дошкільної освітина 2021 рік.

11. Про склад виконавчого комітету.

12. Про організацію громадських робіт у 2021 році.

13. Про виготовлення номерних печаток та штампів старостам Чернелицької селищної ради.

14. Про умови оплати праці Чернелицького селищного голови.

15. Про видачу дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах території та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на території селищної ради.

16. Розгляд заяв.