Служба Божа та поминальна панахида вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.

Дата: 20.02.2021 17:22

Дорогі жителі Чернелицької громади!

У неділю 21 лютого 2021 року по всіх церквах нашої громади розпочнеться Служба Божа та поминальна панахида за упокій душ Героїв Небесної Сотні і всіх, хто загинув у боротьбі за Незалежність України.

Ціною свого життя Герої Небесної Сотні довели, що український народ – нескорений, а його дух незламний. Небесна Сотня стала першою жертвою вільної України у боротьбі з окупантом. Сьогодні Герої спостерігають за нами з небес і їхню справу треба продовжити. Ми мусимо довести, що нам до снаги збудувати сильну державу. Своїм життям ці люди заплатили за наш з Вами шлях. Тож давайте об’єднаємося  у спільній молитві, присвяченій пам’яті загиблих Героїв, які відійшли у вічність.

А своїх Героїв ми завжди пам’ятатимемо, бо Герої не вмирають. Ніколи. Слава Героям і вічная пам'ять!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)