Чемпіонат з настільного тенісу с.Копачинці

Дата: 23.02.2021 11:23

Чемпіонат Копачинців із настільного тенісу

У суботу 20 лютого 2021 року у приміщенні місцевого будинку культури села Копачинці відбувся чемпіонат з настільного тенісу серед чоловіків. В якому приймали участь 14 учасників.Свято спорту проходило в дружній, теплій атмосфері. Учасники показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м'ячі й прорахувати удари.

За підсумками насиченого ігрового дня призерами змагань з настільного тенісу стали: Петро Лютак, за ним на пя'дисталі розташувалися Василь Сливка та Іван Теремко.Фото без опису

Всі переможці були нагороджені грамотами, медалями та грошовими нагородами. Бажаємо успіхів в наступних змаганнях!