Виконавчий комітет Чернелицької селищної ради вітає з 8-им березня

Дата: 08.03.2021 09:26

Дорогі жінки (матусі, бабусі, донечки) сердечно вітаємо Вас із найпрекраснішим святом весни - Міжнародним жіночим днем 8 березня.

Від усієї душі бажаємо Вам жіночого щастя, міцного здоров’я, вдачі, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання, здійснення всіх мрій й бажань, любові і добра!

Нехай поруч з Вами завжди будуть гідні люди, а серед них – надійний чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які негоди. Бажаєм, щоб кожний день Ви зустрічали із посмішкою, передчуттям радості,  впевненості й затишку.

Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, любов, злагода та добробут, а кожен ваш день буде сонячним і радісним, на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика,

Ще раз бажаєм здійснення усіх Ваших мрій, й залишайтеся такими ж неповторними, якими Ви є зараз.