Результати проміжних виборів депутата Чернелицької селищної ради по виборчому окрузі № 6 (с.Копачинці).

Дата: 02.04.2021 10:50

селищної територіальної виборчої комісії по проміжних виборах

депутата Чернелицької селищної ради по одномадатному виборчому окрузі № 6 (с.Копачинці).

28.03.21 року відбулись проміжні вибори депутата місцевої ради по виборчому округу №6 (с.Копачинці) Чернелицької селищної ради.

За списками на виборчій дільниці було включено до голосування 772 виборців. Взяли участь в голосуванні 364 виборців.

Вся передвиборна робота комісії та підсумки виборів відтворені у документаційних матеріалах селищної територіальної виборчої комісії. План роботи комісії, реєстрація кандидата  проводилась у відповідності до Закону України.

Вибори розпочалися у 8-00 годині і закінчилися о 20-00 годині. Присутні спостерігачі, довірені особи кандидата не надіслали жодного документу про порушення виборчого законодавства.

Рішенням Чернелицької селищної територіальної виборчої комісії затверджено результати голосування по виборочому  окрузі № 6 (с.Копачинці) і визнано обраним депутатом Чернелицької селищної ради, Липку Тараса Васильовича який отримав  363 голоси виборців.

Згідно пункту 1 ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», повноваження депутата починається з моменту офіційного оголошення територіальною виборчою комісією на  сесії  селищної ради.

Протокол Чернелицької селищної територіальної виборчої комісії