Звернення селищного голови до жителів нашої громади

Дата: 07.04.2021 10:33

Кожен з нас хоче жити в комфортних і красивих оселях нашої громади. Щоб ми гордилися своєю спільною домівкою, а гості - заздрили і захоплювалися її чарівністю, я та старости нашої громади зараз активно працюємо над благоустроєм нашого села, над тим, щоб наші населені пункти були найкращими в районі, області, державі

Шановні односельчани та мешканці нашої громади! Із настанням  Великодніх свят закликаю кожного з Вас  взятися за прибирання своїх територій, осель, підприємств, установ, організацій, на вулицях, де ми проживаємо (взовж дороги обрізати захаращені дерева, кущі, прибрати узбіччя від мусору, засохлого гілля, торішнього листя та провести побілку бордюр та дерев). А також з повагою поставитися до навколишнього середовища, наших  населених пунктів, цивілізованого поводження з сміттям, дотримання правил благоустрою.

Переконливо прошу Вас дотримуватись "Правил благоустрою села", не створювати стихійні сміттєзвалища.

Для недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ в селах та утилізації сміття, відходів пропонуємо мешканцям домогосподарств:

• самовивезення сміття та побутових відходів на сміттєзвалище;
  • створити компостні ями на території власного домогосподарства (для листя та інших побутових відходів);

Не залишайтесь байдужими до наших з Вами спільних проблем!

Тоді ми зробимо територію нашої громади  чистою, охайною, привабливою