Інтернет бібліотека в селищі Чернелиця

Дата: 14.05.2021 15:25

Бібліотека є одним із осередків розвитку культури, інформації, спілкування з усіма учасниками громади. І тому саме у ці дні наша молода Чернелицька громада отримала благодійну допомогу для Чернелицької селищної бібліотеки (зав. бібліотекою Микитюк Галина Василівна) від благодійного українського-канадського фонду в особі Галини Петрівни Микитюк сучасне інформаційне обладнання – медіотеку.

Тому сьогодні учні, студенти, будь-який житель громади зможе користуватися інноваційними технологіями: ноутбуком, електронною книгою. До уваги користувачів бібліотеки цікаві фільми, додаткова інформація із суспільного, політичного, культурного життя країни. Сьогодні зав. бібліотекою має змогу презентувати нові книги, проводити виховні масові заходи, використовуючи мультимедійну дошку.

Керівники Чернелицької селищної ради в особі селищного голови Івана Скрип’юка, зав. бібліотекою Галини Микитюк від усіх жителів громади висловлюють щиру подяку неодноразовому меценату селища Чернелиця Галині Микитюк.

Щиро дякуємо і надіємось на подальшу співпрацю для розвитку нашої громади!!!