Виконавчий комітет Чернелицької селищної ради висловлює щиру подяку

Дата: 08.06.2021 11:09

Виконавчий комітет Чернелицької селищної ради висловлює щиру подяку о. Тарасу Іванюку настоятелю храмів с.Далешове і с.Колінки та імості Галині Іванюк - бібліотекарю сіл Далешове і Колінки за передану гуманітарну  допомогу для потребуючих сімей нашої громади.

Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток нашої соціальної сфери.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.  Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваємося  на подальшу співпрацю в рамках підтримки нашої громади.