Виконавчий комітет Чернелицької селищної ради вітає всіх із визначним державним святом – Днем Конституції України!

Дата: 29.06.2021 08:31

Шановні жителі громади!

Від щирого серця виконавчий комітет Чернелицької селищної ради вітає всіх із визначним державним святом –

Днем Конституції України!

Цього дня ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України, адже  прийняття Конституції закріпило її правові основи, суверенітет і територіальну цілісність, сприяло    підвищенню міжнародного авторитету України у світі.

Ми пишаємося тим, що з дня прийняття Конституції кожен громадянин нашої країни своєю самовідданою працею та відповідальністю крок за кроком перетворював зміст Основного Закону на результат.

Зараз наша держава переживає часи реформування. І тільки нам, громадянам своєї країни, під силу будувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть демократія, верховенство права і справедливість. Ми завжди повинні пам’ятати, що Україна починається з кожного з нас, і ми живемо та працюємо в нашій країні заради однієї мети – її процвітання як цивілізованої європейської держави.

Бажаємо кожному жителю громади міцного здоров’я, мирного неба, впевненості у завтрашньому дні та усвідомлення захищеності своїх прав. Нехай сьогодні і кожного дня міцніє ваше почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує благополучне життя у власній державі! Зі святом!