На парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Чернелиця 9 липня 2021 року Божого відбулося свято Найсолодшого Бога і Спаса  нашого Ісуса Христа - Чоловіколюбця.

Дата: 09.07.2021 18:29

Святкування розпочалося Святою Літургією за участю гостя і одночасно виходця із села отця Юрія - Антонія Меуша ЧНІ.

На проповідь отець зазначив, що це свято установлене самим Христом, бо саме кривава жертва Його є найбільшим свідченням любові до людей.

Це свято дає можливість задуматися над тим, яким безмежним є Боже милосердя до нас людей, і якими ми не раз є невдячними до Нього. Просімо завжди у Христа, який так сильно нас полюбив, щоб Він запалив наші серця вогнем Своєї Божої любові, яка б очищала наші душі від гріха.

Після Святої Літургії всі разом процесійно молилися стаціями Хресної Дороги,щоб засвідчити трішки нашої любові до Христа, який віддав своє життя за нас.

Хресна Дорога сьогодні була в наміренні за християнські родини, яка є центром Божої любові.

Всім дякую за спільну молитву і хай Господь вас благословить!