Робоча нарада з керівниками закладів культури, освіти та старостами Чернелицької селищної ради

Дата: 30.07.2021 14:40

29 липня 2021 року в приміщенні актового залу Чернелицької ЗОШ I-III ступенів проведено нараду з керівниками закладів культури, освіти, завідуючими бібліотек та старостами Чернелицької селищної ради. У вступному слові селищний голова Скрип’юк Іван Миколайович зазначив, що клубні заклади є головними осередками, навколо яких існує культурне життя в сільській місцевості, та які реалізовують державну політику у сфері культури. Тому саме на завідувачах філій Центрального будинку культури лежить відповідальність за збереження національних традицій, розвиток творчих надбань жителів громади, виховання патріотизму, організація змістовного дозвілля та заходів з відзначення державних свят, пам’ятних дат на належному рівні.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Упродовж цієї теми начальник відділу освіти та культури  Приймак Леся Іванівна ознайомила присутніх з планом масових заходів, адже на цей період припадають найбільші свята – День громади, День Державного Прапору України, та 30-та річниця Незалежності України. В ході наради було розглянуто ряд питань, а саме:

1. Про організацію оздоровлення дітей;
  2. Про вакцинацію населення;
  3. Про вакцинацію працівників закладів освіти;
  4. Про підготовку до нового 2021-2022 навчального року;
  5. Про облік дітей;
  6. Про підвіз дітей;
  7. Про організацію харчування та проведення поточного і капітального ремонту в харчоблоках.