План заходів з підготовки та відзначення у 2021 році Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України  у  Чернелицькій  селищній  раді

Дата: 05.08.2021 09:01

заходів з підготовки та відзначення у 2021 році Дня Державного Прапора України

та 30-ї річниці незалежності України  у  Чернелицькій  селищній  раді  Коломийського  району  Івано-Франківської  області

Відповідальні за виконання

Провести:

офіційну церемонію урочистого підняття Державного Прапора України, урочисту ходу із  центру селища  Чернелиця до стадіону, спрямовані на виховання поваги до державних символів України, з нагоди Дня Державного Прапора України;

урочисті заходи, церемонії покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань  за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, волонтерських, молодіжних та інших організацій, духівництва, учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил з широким використанням національної та патріотичної символіки.

23 серпня

Чернелицька  селищна рада

1.

Організувати проведення церемонії урочистого підняття Державного Прапора України біля флагштоку навпроти  Чернелицької  селищної  ради  і  підняття Державного Прапора України  в  кожному  старостинському окрузі  .

23 серпня 2021 року

Селищна  рада та  старостинські округи

Організувати проведення урочистих заходів

з нагоди 30-ї річниці незалежності України  у  всіх  населених пунктах  Чернелицької  селищної  ради.

-розробити  у  кожному  населеному  пункті  Чернелицької  селищної  ради   єдину  візуальну  символіку (квітку  у  національних  кольорах),

-провести молебні  за  Україну

-провести  святкові  концерти у  всіх  населених  пунктах

-провести  урочисту  сесію Чернелицької  селищної  ради

-організувати  тематичні  виставки  у  закладах  культури

1.

Упорядкувати територію в місцях проведення святкових заходів

до Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України.

Комунальне  підприємство Чернелицької  селищної  ради

1.

Звернутися до релігійних організацій області з пропозицією провести 24 серпня 2021 року молебні за Україну.

1.

Передбачити придбання та виготовлення квіткової, сувенірної  та пам’ятної продукції до Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України, забезпечити заходи протокольною атрибутикою.

1.

Організувати участь керівництва Чернелицької  селищної  ради  та  депутатів Івано-Франківської  обласної  ради (за згодою),  депутатів Чернелицької  селищної  ради в урочистих заходах з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

24 серпня 2021 року

1.

Забезпечити проведення молодіжних заходів до Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України.

1.

Забезпечити проведення круглих столів з цільовими аудиторіями (студентська молодь, національно-культурні товариства), конференцій, виставок, тематичних експозицій та інших заходів, спрямованих на зміцнення національної єдності, розбудову держави, популяризацію національних традицій та державних символів України.

Протягом серпня

1.

Організувати проведення у закладах освіти та культури Чернелицької  селищної  ради інформаційно-освітніх та патріотично-виховних заходів, спрямованих на донесення до широкого загалу інформації про багатовікову історію, важливі події та персоналії українського державотворення, державні символи України.

Протягом серпня

Забезпечити:

Виконавчий комітет Чернелицької  селищної  ради

відкриття тематичних  виставок  та засідань круглого столу з представниками громадянського суспільства, присвяченого Дню Державного Прапора України та Дню незалежності України;

23 серпня

2021 року

виготовлення та розміщення тематичної соціальної реклами;

2021 року

сприяння реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення національної єдності, розбудову держави, популяризацію національних традицій та державних символів України, утвердження позитивного іміджу України у світі.

1.

Забезпечити охорону порядку та безпеку громадян, проведення протипожежних і противибухових заходів, безпеку дорожнього руху під час відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України у населених пунктах

1.

Організувати проведення роботи з посилення заходів щодо запобігання на території  проявам тероризму, сепаратизму та екстремізму.

Забезпечити:

медичний супровід учасників урочистих заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України у населених пунктах ;

протиепідемічні заходи з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 під час проведення заходів з відзначення 30-ї річниці незалежності України у населених пунктах ;

2021 року

Амбулаторія сімейної медицини Чернелицької селищної  ради (за згодою)

1.

Здійснювати широке висвітлення у засобах масової інформації, на вебсайтахЧернелицької  селищної  ради, закладів  культури,  освіти  заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України.

Чернелицька  селищна  рада