СЬОМА СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 25.08.2021 14:56

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про затвердження Програми відшкодування витрат на надання пільг з    послуг звязку окремим   категоріям громадян Чернелицької селищної ради на 2021 рік.

2.Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг             загального користування ,у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Чернелицької селищної ради на 2021-2022 роки.

3.Про затвердження Програми та Положення про надання одноразової грошової  допомоги громадянам Чернелицької громади на 2021-2022 роки.

4.Про затвердження звіту про виконання бюджету Чернелицької селищної ради за перше півріччя 2021 року.

5.Про зміни до бюджету на 2021 рік.

6.Про призначення директора комунального підприємства «Теплосервіс»    Чернелицької селищної ради

7.Про участь у дванадцятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого  самоврядування(назва проекту  «Використання альтернативних джерел енергії шляхом встановлення сонячних батарей на адміністративну будівлю Чернелицької селищної ради).

9. Про затвердження Програми розвитку освіти Чернелицької селищної ради на 2021-2023 роки.

10.Про затвердження Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності,розвитку сімейних форм виховання дітей –сиріт , дітей  позбавлених батьківського піклування Чернелицької селищної ради на 2021-2025 роки.

11.Про затвердження типової форми Контракту з керівниками  комунальних закладів загальної середньої освіти Чернелицької селищної ради.

12.Про надання матеріальної допомоги жителям громади

13. Розгляд заяв по земельних питаннях.