Дата: 01.09.2021 14:33

31 серпня 2021 року о 11.00  у приміщенні Чернелицької селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту та культури Чернелицької селищної ради.

Для участі в конкурсі заяву з необхідними документами подали: Григоришак Ольга Петрівна.

Після проведення перевірки відповідей іспиту, враховуючи результати співбесіди, комісія в складі 6 чоловік вирішила:

• На заміщення вакантної посади спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту та культури Чернелицької селищної ради у зв’язку з набраною необхідною кількістю балів  та результатами співбесіди рекомендовано призначити на вищевказану посаду Григоришак Ольгу Петрівну.
  • Фото без опису