Зустріч начальника Городенківскої ДПІ Колодія Руслана Петровича з селищним головою Іваном Миколайовичем Скрип’юком та виконавчим комітетом Чернелицької селищної ради

Дата: 08.09.2021 14:41
Кількість переглядів: 283

08 вересня 2021 року в приміщенні  Чернелицької селищної ради відбулась зустріч начальника Городенківскої ДПІ Колодія Руслана Петровича з селищним головою Іваном Миколайовичем Скрип’юком та виконавчим комітетом Чернелицької селищної ради

Фото без опису

    Першого вересня цього року стартує кампанія з одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів. Триватиме ця кампанія  до 1 вересня наступного року. Про це повідомив  начальник Городенківської ДПІ Колодій Руслан Петрович під час  зустрічі з селищним головою Скрип’юком Іваном Миколайовичем та виконавчим комітетом Чернелицької селищної ради.

   Колодій Руслан Петрович   зазначив, що одноразове (спеціальне) декларування – це особливий порядок декларування фізичною особою належних їй активів, які: розміщені на території України та/або за її межами; були одержані/набуті за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні; з яких не були сплачені податки і збори, або сплачені не в повному обсязі; які не були задекларовані протягом будь-якого з податкових періодів до 1 січня 2021 року.Кампанія проводиться відповідно до норм Закону України від 15.06.2021 №539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету», який набув чинності 21 липня 2021 року.

  Якщо громадянин сплатить усі необхідні збори, держава гарантує йому звільнення від відповідальності за порушення податкового, валютного законодавства, не проводиться перевірка щодо джерел отримання доходів. Відомості, які містяться в одноразових добровільних деклараціях, є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню без письмової згоди декларанта.

    Також, на зустрічі обговорено основні засади одноразового (спеціального) добровільного декларування. Начальник Городенківської ДПІ Колодій Руслан Петрович звернув увагу на те, що одноразова декларація подається виключно в електронній формі за допомогою "Електронного кабінету", а отже потенційним декларантам необхідно завчасно отримати Електронний цифровий підпис. 

  Крім цього, посадовець звернувся до керівництва Чернелицької селищної територіальної громади з питанням щодо вжиття заходів по організації отримання ЕЦП громадянами – одноосібниками  для подачі в 2022 році декларацій про майновий стан і доходи громадян за допомогою електронних сервісів.

   Наприкінці заходу селищний голова Іван Миколайович Скрип’юк та начальник Городенківської ДПІ Колодій Руслан Петрович домовились про подальшу співпрацю та взаємодопомогу у вирішенні проблемних питань.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь