Зустріч заступника голови обласної профспілки працівників держустанов Крецула Валерія В’ячеславовича з головою Скрип’юком Іваном Миколайовичем та апаратом Чернелицької селищної ради.

Дата: 05.10.2021 16:36

05.10.2021року відбулась зустріч заступника голови обласної профспілки працівників держустанов Крецула Валерія В’ячеславовича з головою Скрип’юком Іваном Миколайовичем та апаратом Чернелицької селищної ради.

Валерій В’ячеславович  проінформував про діяльність організації, яку очолює певний час, і наголосив, що обласна профспілка працівників держустанов прикладає зусиль щодо конструктивної співпраці із територіальними громадами та пошуку компромісів з питання працевлаштування працівників місцевих адміністрацій:

• Відстоює і представляє інтереси членів профспілки перед державними органами та роботодавцями;
  • Сприяє в укладанні колдоговорів та контролю за їх виконанням;
  • Надає правову допомогу своїм членам;
  • Контролює дотримання в колективі трудового законодавства;
  • Надає матеріальну допомогу своїм членам;
  • Надає їм поворотну фінансову допомогу;