Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

Дата: 22.10.2021 11:34

В рамках співпраці Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з 1 відділом Коломийського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та з метою інформування щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контактом і до резерву Збройних Сил України 21 жовтня 2021 року проведено «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» для безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Фахівець районної філії ознайомила учасників з послугами, які надає служба зайнятості, наголосила, що служба в Збройних Силах України може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці.

Представник 1 відділу Коломийського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старший офіцер відділення обліку мобілізаційної роботи майор Володимир Романчук та адміністратор установи Михайло Човганюк докладно розповіли шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу, ознайомили з основними вимогами, пільгами та гарантіями для військовослужбовців.

Слухачі мали змогу отримати фахові відповіді на запитання, зокрема, щодо умов укладання контракту та проходження служби у ЗСУ.

Городенківська районна філія.