Презентація роботодавця

Дата: 12.10.2021 11:44

11 жовтня для безробітних, що перебувають на обліку в Городенківській районній філії проведено презентацію роботодавця ТОВ «Мірам». Керівник підприємства Лівіо Карніеллі. В Городенці підприємство веде діяльність з 2016 року. Основний вид діяльності виробництво взуття. Підприємство надає послуги по пошиву спортивного лижного взуття яке виготовляють на експорт в країни Європи. В ході семінару учасників ознайомили з наявними вакансіями, професіями, які задіяні на виробництві, умовами праці, соціальним пакетом. Наразі на ТОВ «Мірам» працює 65 осіб за професіями швачка, складальник, контролер, планується розширення діяльності і відповідно потреба в працівниках. На завершення заходу присутнім розповіли про послуги служби зайнятості, зокрема про можливість професійного навчання з метою здобуття актуальної на ринку праці професії.

Городенківська районна філія