Пам’ятна  зустріч  із ветераном  ОУН-УПА жителем с. Копачинці – Стецюком Григорієм Петровичем

Дата: 18.10.2021 13:20

14 жовтня 2021 р. у день свята Покрови та з нагоди 79-річниці з Дня створення УПА, селищний голова Іван Скрип’юк, спільно з службою у справах дітей та соціального захисту , старостою СО №5 Тарасом  Гавою провели  пам’ятну  зустріч  із ветераном  ОУН-УПА жителем с. Копачинці – Стецюком Григорієм Петровичем .

Всі присутні  щиро привітали  ветерана, подякували  Йому за мужність, боротьбу , за  неоціненний внесок у здобуття незалежності української держави. Опісля, головою Чернелицької територіальної  громади, та учасниками заходу  було вручено пам’ятну,  нагороджувальну  грамоту  ветерану ОУН-УПА  Стецюку Григорію Петровичу,  який схвально висказався, про те, що молоде, сучасне покоління не забуває своїх героїв, захисників та шанобливо з повагою ставиться до Них.