Вітання Ганні  Зіновіївні  від   виконкому Чернелицької  селищної  ради,  від депутатського  корпусу,  від  усіх  освітян  Чернелицької  громади

Дата: 27.10.2021 16:54

Многая  літ шановній  Ганні  Зіновіївні!

Кажуть,  роки  мов  ріки:   величні  і  дрібні, спокійні і бурхливі,  прозорі  й  каламутні. Кажуть,  долю  не  обирають: куди  понесе  течія,  туди  й  плистиме  людина.  Та  тільки від її  бажання,  вміння  і  наполегливості залежить,  як  долатиме  вона  життєві  пороги,  як  справлятиметься  із  підводними  каменями,  що  обере-тиху  лагуну  чи  бурхливу течію.

Ганна  Зіновіївна  обрала  шлях  розуму,  знань,  відданості  педагогічній  ниві.  Це  надзвичайно мудра,  щира  і  щедра  людина,  життя  якої-то  відкрита  книга  з багатьма  сторінками.  Розумна,  щира,  відверта,  гостинна-  така  наша  ювілярка. Знею  приємно  спілкуватися,  адже  вона  постійно  живе  проблемами  освіти,  проблемами  тих,  хто  їй  небайдужий.  Поза  всіма  житейськими  щоденними  клопотами  в  неї  є  справа , яку  робить  щодня  майстерно,  надзвичайно,  за  покликом  душі.

Такі  люди,  як  Ганна  Зіновіївна, -  справжні  керівники-наставники  молоді, які  творили  і  творять  найскладніше  із  цінностей  нашого суспільства- людину,  завжди  глибоко вірять  в  те,  що  праця  через роки  увінчується   світлим  майбуттям.

Ми  бажаємо  Ганні  Зіновіївні  від   виконкому Чернелицької  селищної  ради,  від депутатського  корпусу,  від  усіх  освітян  Чернелицької  громади  міцного  здоров’я,  довголіття,  радості  від  кожного  прожитого дня. Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим  керівником  закладу. Нехай Вас супроводжують не лише творчі успіхи і кар'єрний ріст, а й сімейний затишок і звичайне людське щастя. Нехай кожен день надихає Вас до нових звершень в роботі, а робота в свою чергу приносить добробут і комфорт у Ваш дім. Нехай  Господь  оберігає  Вас  на  могії  і  благії  літа!