Всесвітній день дитини

Дата: 24.11.2021 09:15

До відзначення Всесвітнього Дня дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН 14 грудня 1954 року. На території Чернелицької ТГ, зокрема на базі Чернелицької ЗОШ I-III ст., та інших шкіл громади за сприяння відділу служби у справах дітей та соціального захисту, відділу освіти, молоді і спорту, культури Чернелицької селищної ради, дирекції, класних керівників, батьківського колективу – в другому, третьому та четвертому навчальних классах відбулися тематичні заходи, виховні години на теми: ,,Маємо право знати свої права’’, ,, Дитинство під охороною закону’’, ,,Мої  права’’.

Всесвітній День дитини-це ново,

Хоча давно пора проголосити

І повторювати без утоми й знову,

Що діти- це життя міцної нитки!

Бажаємо всім здоров’я і успіху,

Бажаємо усім роки свої цінувати,

Заради дітей і рідного сміху –

Для цього і варто правильно жити!

Всесвітній День дитини-це ново,

Хоча давно пора проголосити

І повторювати без утоми й знову,

Що діти- це життя міцної нитки!

Бажаємо всім здоров’я і успіху,

Бажаємо усім роки свої цінувати,

Заради дітей і рідного сміху –

Для цього і варто правильно жити!