До уваги громадян!

Дата: 12.01.2022 11:57

Перший відділ Коломийського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (м. Городенка) запрошує охочих підписати контракт на військову службу у підрозділах територіальної оборони!

Охочі поповнити ряди тероборони проходитимуть службу на території рідного краю, адже батальйон дислокуватимуться у смт. Гвіздець.

До лав місцевої тероборони готові прийняти придатних за станом здоров’я громадян віком від 35 до 55 років, які мають бажання стати на захист рідної домівки від агресора. Контракт можна укласти на 3 роки для осіб рядового та сержантського складу та на 5 років для офіцерського.Охочі запрошуються  як на  бойові, так і тилові посади. Зокрема, потрібні бухгалтери, діловоди, юристи, водії.

Усі військовослужбовці територіальної оборони гарантовано отримуватимуть зарплатню відповідно до штатного розпису. В середньому, для рядового складу розмір грошового забезпечення складає близько 11 тисяч гривень, 13 тисяч — для сержантського та від 14 тисяч — для офіцерського.

За громадянами, які підписують контракт під час особливого періоду, зберігається зарплатня за основним місцем роботи або ж пенсія. Крім того, військовослужбовці тероборони мають право на безоплатну кваліфіковану медичну допомогу та пільгове санаторно-курортне лікування.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: +38(067)435-74-46, +38(096)116-92-04

Та  за адресою:

1-й відділ Коломийського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

м. Городенка, вул. Івана Богуна 14