Щирі  вітання  з  Днем  Ангела  для  Івана  Васильовича  Приймака,  депутата  Івано-Франківської  обласної  ради,  підприємця,  мецената  від  жителів  Чернелицької  громади!

Дата: 20.01.2022 11:24

День ангела Івана: значення імені та привітання - Amazing Ukraine -  Дивовижна Україна

Бажаємо  Вам  , Іване  Васильовичу, всіляких гараздів та здійснення мрій! Бажаємо реалізації  нових  проєктів, нових здобутків й перемог, міцного здоров’я, щастя та радості  буття, благополуччя і достатку  Вам і Вашій родині, багато позитиву і процвітання! Дякуємо  за  мудрість  і  всеосяжність,  за  життєву  позицію  і  допомогу! Нехай буде мирне небо над Вами, а незгоди та труднощі Вас оминають!Ангельської та Господньої опіки  на  кожному  кроці!!!