«Про надання послуг для населення та підприємців»

Дата: 24.01.2022 16:12

«Про надання послуг для населення та підприємців»

Лабораторії Снятинського відділу Коломийського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» пропонують  ряд послуг   для населення та підприємців, а саме:

проводяться  санітарно-хімічні та мікробіологічні дослідження води питної, зокрема водопровідної та криничної на такі показники : органолептичні (запах, присмак, колірність та мутність), азотної групи (аміак, нітрити, нітрати), солевий склад (кальцій, магній, залізо, сульфати , хлориди та інші ), бактеріальне забруднення  ( загальне мікробне число, загальні колі форми, кишкова паличка, ентерококи).

Безкоштовно  проводяться  дослідження  води питної на вміст нітратів, якщо у вашій сім'ї є діти віком до 3-х років.

Крім вищевказаних проводяться  ще такі дослідження :

-    харчових продуктів : органолептика, пористість, кислотність, вологість хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів; овочів на вміст нітратів та отрутохімікатів та інші.

-    інструментальні заміри рівнів шуму ,мікроклімату, вібрації та освітлення;

-    викиди шкідливих речовин  в атмосферне повітря та повітря робочої зони (аміак, двоокис азоту, двоокису сірки, окис вуглецю, фенолу, формальдегіду та інші );

-    повітря закритих приміщень на мікробіологічне забруднення (загальне мікробне число, стафілокок, грибки);

-   стерильність інструментарію (в лікувальних закладах , стоматкабінетах, перукарнях, салонах краси);

-   паразитологічні (кал на яйця глистів, найпростіші та лямблії);

-  ПЛР - тестування на COVID-19 та визначення антигену SARS CoV-2 (швидкі тести).

Протоколи дослідження з рекомендаціями надаються заявникам в установлені терміни.

Послуги   затверджені прейскурантом цін ДУ « Івано - Франківський обласний лабораторний центр МОЗ Ураїни »  від 20.12.18 року.

Керівники установ, підприємств та організацій , приватні підприємці, громадяни   можуть заключати  з відділом  договір  на проведення вказаних робіт.

Наші реквізити: м. Снятин, вул.Кобринських,20,

телефон  2-50-83, телефон-факс 2-52-71